За тиждень стартує ремонт приймального відділення Глухівської міської лікарні

Суспільство | 10:33, 22.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Масштабні роботи проводяться задля надання якісних медпослуг для жителів міста та сел. Завдяки старанням діючої влади було докладено максимум зусиль для збереження лікарнею статусу опорної. Втім, через халатність попереднього керівництва медзакладу та непрофесіоналізму чиновників існувала загроза виключення Глухівської міської лікарні з переліку об’єктів, що потребують проведення ремонтних робіт, зокрема у приймальному відділенні.

В обмежений термін вдалось вилучити суттєві прогалини в наявному проекті і, що називається, “стрибнути в останній вагон”. Депутати за проханням Сергія Носкова, в.о. генерального директора виділили додаткові кошти на розробку проектної документації. В найкоротший термін була знайдена домовленість з сумськими проектантами на розробку проектної документації. Вона погоджена Департаментом капітального будівництва Сумської обласної адміністрації.

Нещодавно Департаментом шляхом проведення тендеру на майданчику Prozorro було визначено підрядника, вже підписано договір на проведення капітального ремонту. Переможцем тендеру стала полтавська фірма ТОВ “СВ-БІЛДІНГ”. Згідно договору №42 від 16.10.2020 р. роботи проводяться в два етапи, мають бути завершені 31 січня 2021 року.

Вчора, 21 жовтня, відбулась робоча зустріч в.о. генерального директора Сергія Носкова з підрядниками. Вони навідались  до Глухівської міської лікарні з метою ознайомлення з фронтом роботи, не з документів, а безпосередньо. За тиждень обіцяють розпочати проведення ремонтних робіт в приміщенні приймального відділення, де в подальшому буде розташовано сучасне відділення невідкладних станів.

Підрядники замінять мережі тепло-, водо- та електропостачання, мережі лікувального газопостачання, частково — віконні та дверні блоки, буде зроблено доступ для пацієнтів з обмеженими можливостями . Проведуть опорядження стін та стелі, влаштування підлог, монтаж системи вентиляції та кондиціювання. Також обладнають системою відеоспаостереження, автоматичного сповіщення та пожежної сигналізації.

Нагадаємо, Глухівська лікарня знаходиться в переліку об’єктів, що фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я в госпітальних округах. За старанням діючої влади лікарня матиме відремонтоване сучасне відділення, що дозволить надавати містянам якісні медичні послуги.

comments powered by HyperComments