Приймальне відділення Глухівської лікарні очікує на капітальний ремонт

Медицина | 16:01, 29.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

За наказом Міністерства розвитку громад на території України на капітальний ремонт приміщення приймального відділення некомерційного підприємства “Глухівська міська лікарня” буде виділено 9620 000 гривень.

У зв’язку з ліквідацією Глухівського району, у людей виникає маса питань. Одним з них – це майбутнє нашої лікарні. Хочу запевнити, все буде добре. Наша лікарня була визначена опорною і на сьогодні цей статус збережений. В рамках створення опорних лікарень передбачається реконструкція приймальних відділень і на це виділені гроші державного бюджету. Найближчими днями буде завершено проект реконструкції та розпочато процедури визначення виконавця робіт, згідно з чинним законодавством” – повідомив секретар міської ради Юрій Бурлака.

Глухівська лікарня знаходиться в переліку об’єктів, що фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я в госпітальних округах.

comments powered by HyperComments