Владислав Бухарєв вимагає розслідувати діяльність ландшафтного парку «Сеймський» на Сумщині

Земля 19:05, 13.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Із депутатським запитом про функціонування комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» народний депутат України, представник ВО «Батьківщина» Владислав Бухарєв звернувся до Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Директора НАБУ, Голови СБУ.

У запиті народний депутат зазначає, що жителі громад Буринського, Конотопського, Кролевецького та Путивльського районів Сумщини за останні понад двадцять років обробляли ніби не свої землі, а землі регіонального ландшафтного парку «Сеймський», створеного рішенням Сумської обласної ради у 1994 році, яке не оприлюднене і не доведене до вказаних громад. За цей час розпайовано і передано у приватну власність землі, що є складовими парку.

«У 2016 році обласна влада «згадала» про парк «Сеймський» та розгорнула кампанію по «рейдерському захопленню земель», що викликало обурення та різко негативну реакцію в цих громадах. Сьогодні майже 20 органів місцевого самоврядування на цій території стали на захист мешканців та прийняли рішення про відмову від включення земель до території регіонального ландшафтного парку «Сеймський», про що невідкладно повідомили Сумську ОДА та обласну раду», – йдеться у зверненні.

Владислав Бухарєв переконаний, що проблема здатна перерости в гострий соціально-економічний конфлікт, який на регіональному рівні неможливо розв’язати. Саме тому депутат вимагає від керівництва країни розібратися у питанні організації функціонування комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський».

Источник: The Sumy Post

comments powered by HyperComments
Нагору