У Глухові пройшли пишні урочистості на честь посвяти ліцеїстів (+ Фоторепортаж)

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України, учні 7-го класу, вихованці КЗ Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою були посвячені у ліцеїсти.

Головною метою заходу є національно-патріотичне виховання учнів, відродження національної пам’яті українського народу, відтворення кращих традицій захисників України, що несуть суспільству загальнолюдські цінності, виховують патріотизм, духовність і добро.

Урочистий захід проходив у три етапи: благословення в Спасо-Преображенській церкві, покладання квітів бля меморіалу «Вічний вогонь» і пишна церемонія у актовому залі Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Тут панувала надзвичайна атмосфера. У холі грав духовий оркестр, на східцях стояли учні ліцею-інтернату, вітаючи батьків та гостей, які прийшли на свято. Усі чекали тієї миті, коли до зали увійдуть «винуватці» свята.

Директор ліцею-інтернату Ірина Терещенко у своєму вітальному слові побажала хлопцям та дівчатам віри у світле майбутнє, висловивши сподівання, що з дня на день скінчиться війна на Донбасі.

Особливо зворушливим моментом цієї події стала обітниця ліцеїстів та вручення їм погон. Адже носити їх – це не тільки велика честь, але й велика відповідальність.

Серед почесних гостей, запрошених на свято:  Надія Вайло, депутат Сумської обласної ради, керівник товариства «Велетень»; Олексій Ткаченко, голова Глухівської районної ради; Сергій Осадчий, голова Сумської обласної профспілкової організації працівників освіти і науки; Маріанна Васильєва, заступник міського голови з питань мобілізації та призову Глухівської міської ради; благочинний церков міста Глухова отець Олексій (Родіонов); Микола Жмурко, ветеран Збройних Сил; Кирило Ященко, голова міського військово-патріотичного клубу «Мужність»; Дмитро Дудукін, капітан, старший офіцер відділення Глухівського об′єднаного міського військового комісаріату; Тамара Слукіна, директор Шалигинської школи-інтернату, а також представники військових частин: Сергій Душаков, лейтенант в/ч А 3958; Дмитро Душин, сержант в/ч А 3958; Тетяна Волинець, старший солдат в/ч А 3958.

Вони і вручили погони ліцеїстам.

На заході побували журналісти Глухів.Інфо. Враження у фоторепортажі:           

 

 

comments powered by HyperComments