Художественная ковка

У Глухові господар білої “Волги” запаркувався біля пам’ятного знаку

Нам пишуть, Фотофакт | 12:58, 25.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, близько 12-ї, власник “Волги” припаркував свій автомобіль біля пам’ятника воїнам-афганцям. Кричущий факт був зафіксований перехожим, який вирішив зробити зауваження водію авто. Та замість того, щоб виправити ситуацію, власник “Волги” почав шукати для себе виправдання. Як все було детально розповідає очевидець подій:

Рубрика “Безпечний городок” і її постійний підписувач.

Наше містечко, здебільшого, дуже гарненьке і чемненьке, за невеликими виключеннями. Раз у кілька років в цю рубрику попадають казкові персонажі, але з ними проводяться виховні роботи на громадських засадах без втручання у міський бюджет. Для деяких вони закінчуються чемними вибаченнями і взаємним порозумінням, але більшість(шо я таке кажу?), зрозуміло, що це окремі особистості, які грубіянять, або падають без свідомості, на розбитий ними же, пішохідний тротуар, або починають виправдовуватись і трішечки прибріхувати, але це взагалі дуже рідкісний випадок про який захотілось написати, бодай кудись, та хоча б у газету.

Ось був випадок, сьогодні, господар білої “Волги” запаркувався біля пам’ятного знаку, загинувшим у Афганістані, просто в пішоходній зоні, біля лавок, на яких полюбляють посидіти пенсіонери.

На питання, чому так зробив, почав розказувати, що всі паркувальні місця біля пенсійного фонду були зайняті, а в нього робота і взагалі, нічого страшного в цьому не вбачає. Довелося кілька разів вибачитися перед незнайомцем і написати невеличку статтю про цю вельми шановну і зайняту людину.

Що ж робити, такі відповідальні люди повинні бути відомими серед звичайного населення, які створюють незручності своїми тротуарами цим діловим людям. Ще раз. Добродію, ви зірка “Безпечного городка”. Подяка за ваш нелегкий труд надійде у Національну поліцію у найближчі дні і маю надію, ваш вчинок знайде гідну матеріальну оцінку.

p.s. уважний читач і переглядач чужих фото побачить, що майданчик для автівок біля пенсійного фонду порожній.”, – пише у редакцію читач Глухів.INFO.

comments powered by HyperComments