Сергій Тарута подав документи в ЦВК

Політика 16:24, 29.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

25 січня Сергій Тарута подав до Центральної виборчої комісії всі необхідні документи для офіційної реєстрації його кандидатом на пост Президента України від політичної партії «Основа» на чергових виборах 31 березня 2019 року.

18 січня 2019 року в Києві пройшов з’їзд політичної партії «Основа», на якому Політрада офіційно висунула свого лідера Сергія Таруту кандидатом на пост Президента України. Це рішення з’їзд прийняв одноголосно.

Делегати з’їзду впевнені, що Сергій Тарута стане гарантом успіху України. Тому що кандидат від «Основи» володіє бездоганною діловою репутацією, досвідом управлінця та антикризового менеджера, і у нього є надійна команда людей справи, а також чітка стратегія досягнення миру і розвитку української економіки.

Програма кандидата в Президенти України Сергія Тарути – смілива і амбітна. Головні цілі кандидата відображені в назві його Програми: «Національна ідея для України: мир, достаток, повагу».

Бачення майбутнього України та стратегія дій щодо реалізації положень Програми представлені в основоположних документах: Мирний план «Три Основи», Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030» та Програма «Принципи поваги і справедливості».

Пріоритетами Сергія Тарути у зовнішній політиці, згідно його Програмі, є відновлення територіальної цілісності, забезпечення безпеки і захист прав громадян, просування інтересів українського бізнесу за кордоном, а також відновлення дружніх відносин з усіма країнами-сусідами.

«Основа багатства України – люди. Тому головне завдання – направити ресурси країни на забезпечення безпеки громадян України від зовнішніх і внутрішніх загроз, забезпечення їх здоров’я, благополуччя, задоволення освітніх та культурних запитів. Як майбутній глава держави, гарантую: світ – всій Україні, достаток – кожній українській родині, повагу – кожному громадянину України», – наголошується в Програмі Сергія Тарути. І детально викладається комплекс заходів і ресурсів, які забезпечать виконання заявлених кандидатом в Президенти гарантій.

Кандидат в Президенти України від партії «Основа» готовий застосувати свій досвід до управління країною і бере на себе відповідальність за економічний розвиток України. Реалізація економічної програми Сергія Тарути дозволить за рахунок прискореного економічного зростання вивести Україну з кризи і реально підвищити добробут усіх громадян країни.

«Зараз країні потрібна людина з бездоганною репутацією та з досвідом успішного управлінця. Саме такі якості Президента зможуть вивести Україну з боргової ями та забезпечити зростання економіки. Сергій Тарута зарекомендував себе не лише словами, це людина справи. За останні 20 років він відновив багато підприємств та зарекомендував своє ім’я не тільки в Україні, а й за її межами.

Сергій Олексійович починав працювати простим робітником в цеху «Азовсталі», тому він чітко розуміє всю проблематику простого українця. Ми, партія «Основа» знаємо проблеми людини та маємо Програму, яка дозволить максимально швидко змінити ситуацію в країні в кращу сторону», – говорить голова Сумської обласної організації партії «Основа» Володимир Мельніченко.

comments powered by HyperComments
Нагору