В Україні остаточно заборонили діяльність 12 проросійських партій, – СБУ

Політика, СБУ 22:42, 23.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Цими днями Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відхилив апеляційну скаргу «Соціалістичної партії України» і, таким чином, остаточно заборонив її діяльність у нашій країні.
Відтепер в Україні повністю заборонена діяльність вже 12 проросійських політсил, повідомляє Управління СБ України в Сумській області.
 Рішення про заборону функціонування «Соціалістичної партії України» прийняте на підставі указу Президента та рішення РНБО. В їх основі – докази деструктивної діяльності партії, зібрані у межах реагування СБУ на загрози національній безпеці.
 Йдеться передусім про демонстративну підтримку та популяризацію агресивної антиукраїнської політики росії як на рівні керівництва, так і «звичайних» членів цього партійного об’єднання.
Таким чином ця політична сила поповнила список заборонених раніше проросійських політичних партій, серед яких: «Опозиційний блок», «Соціалісти», партія «Справедливості та розвитку», «Наші», «Держава», «Блок Володимира Сальдо», «Ліва опозиція», «Партія Шарія», «Союз лівих сил», «Опозиційна платформа – За життя» та «Прогресивна соціалістична партія України».
 У ході слідчо-оперативних дій доведено, що представники цих політичних сил брали безпосередню участь у:
▪️встановленні окупаційного режиму на захоплених рф територіях України;
▪️​організації та проведенні на цих територіях фейкових «референдумів».
Від початку широкомасштабного вторгнення рф за фактами діяльності їх функціонерів слідчі СБУ:
▪️розпочали понад 80 досудових розслідувань, у тому числі щодо депутатів рад різного рівня;
▪️у межах цих проваджень оголосили 37 підозр.
 Окремі фігуранти цих проваджень переховуються від правосуддя, у тому числі на території рф.
 СБУ наголошує на невідворотності покарання за злочини проти національної безпеки України і надалі відстоюватиме інтереси держави у подібних судових справах.
comments powered by HyperComments
Нагору