Протягом січня-березня 2021 року на Глухівщині здійснюватиметься приписка до призовних дільниць юнаків, яким виповнилося 17 років

 Поділитися

Поділитися в

В січні-березні 2021 року буде проходити приписка юнаків 2004 року народження до призовної дільниці Глухівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Глухівського об`єднаного міського військового комісаріату) за адресою вул. Києво-Московська, 31, тел.(05444)2-26-10

Відповідно до рішення виконавчого комітету Глухівської міської ради від 14.12.20р. №284 затверджений основний та резервний склад комісії з питань приписки і основний та резервний склад комісії для проведення медичного огляду громадян України 2004 року народження.

З метою якісної та чіткої організації приписки громадян України до Глухівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки інформуємо, що медична комісія складається зі здачі аналізів та медичного огляду.

Здача аналізів запланована з 18.01.21  у центрі первинної медико-санітарної допомоги Глухівської міської ради, а з 21 січня 2021 року організовано медичний огляд юнаків 2004 року народження на призовній дільниці Глухівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Триватиме приписка юнаків по 31 березня 2021 року.

Про зміну дат проведення заходів приписки (у зв’язку з карантинними обмеженнями) буде додатково проінформовано адміністрації навчальних закладів.

Приписка проводиться відповідно до вимог Закону України “Про військовий обв’язок і військову службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”.

Також всі заходи будуть проходити з дотримання норм карантину.

comments powered by HyperComments
Нагору