Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав Шосткинську громаду + Фото + Відео

Політика 20:58, 29.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко про дострокові парламентські вибори, «Зірку», гарячу воду, ліс та Кожедуба

Сьогодні, 29 вересня, Шосткинщину вперше відвідав лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Біля Центру естетичного виховання «Юність» він зустрівся з мешканцями міста. «… Команда Радикальної партії з вами. І на Сумщині, і по всій країні. Сьогодні я як лідер Радикальної партії їжджу по кожній області, зустрічаюся з людьми. Тому що ми вважаємо: та політика, яку проводить нинішня влада – це політика поразки країни, це політика знищення країни і це політика, яка не дає українцям майбутнього», – сказав Олег Ляшко.

Під час свого візиту політик висловився за проведення дострокових парламентських виборів. Він заявив, що Радикальна партія готова взяти відповідальність за долю України і хоче змінити країну на краще. «В опозиції може комусь і комфортно, але тільки не мені. Чому? Тому що в опозиції немає тих інструментів, які дозволяють міняти країну», – підкреслив Олег Ляшко.

За його словами, Радикальна партія виступає за відновлення виробництва, зміцнення обороноздатності і проти перетворення України на сировинну колонію.

До нього звернулися працівники казенного заводу «Зірка», яким роками не виплачується заробітна плата. Про проблеми ШКЗ «Зірка» Олег Ляшко розповів в ефірі одного з телеканалів під час прямого включення з Шостки. Він закликав уряд, парламентську більшість передбачити у бюджеті кошти на функціонування і фінансування шосткинського заводу – важливого для країни оборонного підприємства. «Нам треба потужна армія? Нам треба потужний військово-промисловий комплекс? Треба! Так чого тоді «Зірку» добивають у Шостці?!», – зазначив лідер Радикальної партії.

На зустрічі з шосткинцями також піднімалися питання високих тарифів, відсутності гарячої води у місті. «Мені люди розказують: у Шостці з 2016 р. немає теплої води в квартирах… Парадокс – ТЕЦ є, а теплої води немає. Як таке може бути?! А для чого тоді ТЕЦ?! Щоб комусь у кишені мільйони класти?! А люди за свої гроші повинні бойлери куплять!», – зазначив Олег Ляшко. Вів вважає, що треба повернути ТЕЦ у комунальну власність.

Під час візиту на Шосткинщину лідер Радикальної партії відвідав деревообробне підприємство «Стандарт 2002», яке займається виробництвом фанери та латафлексу (планка зі шпону для каркасів меблів).

Олег Ляшко розповів про плани нинішньої влади дозволити продаж необробленого лісу закордон. Він зауважив, що у 2015 році саме фракція Радикальної партії у Верховній Раді домоглася заборони на вивіз необробленого лісу з країни. Олег Ляшко впевнений: ліс треба обробляти в Україні – таким чином буде розвиватися вітчизняна промисловість, будуть створюватися робочі місця.

На його думку, зняття заборони на вивіз необробленого лісу з України призведе до варварського знищення лісів (кругляк десятками тисяч тон будуть вивозити за межі нашої держави), поставить хрест на діяльності таких деревообробних підприємств, як «Стандарт 2002». «Українській ліс повинен працювати на українське виробництво!», – каже Олег Ляшко.

Заступник директора ТОВ «Стандарт 2002» Олександр Леоненко ознайомив лідера Радикальної партії з роботою підприємства, розповів про перспективи розвитку.

«Треба зробити все, щоб не торгували сировиною, щоб в Україні було виробництво. Щоб не десятеро людей багатіли, а щоб кожен, хто тут живе, користувався ресурсами, можливостями і розвивався в Україні. Це політика Радикальної партії…», – заявив Олег Ляшко.

Сьогодні його зустрічали і у с. Ображіївка – малій Батьківщині Тричі Героя Радянського Союзу, легендарного льотчика Івана Кожедуба. Разом з однопартійцями Олег Ляшко відвідав місцевий меморіал та поклав квіти. «Надзвичайно важливо пам’ятати тих, хто боровся за звільнення України від коричневої чуми», – зазначив лідер Радикальної партії.

 

 

 

 

comments powered by HyperComments
Нагору