Художественная ковка

“І вчора не був, і сьогодні не був”: Мішель Терещенко – двічі екс-мер Глухова

Влада | 17:41, 6.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як співається в українській пісні:

Ой, був, та нема, та поїхав до млина.

Бідна моя головонько, сама спати лягла! 

І вчора не був, і сьогодні не був,

Десь ти мене, серденько, та навіки забув.

Ой, я не забув та розсердився був,

То за тії пироги, що поїли вороги“.

Два роки Мішель Терещенко відверто ухилявся від виконання обов’язків мера, керуючи містом дистанційно. От і вирішили депутати висунути йому імпічмент. Нагадаємо, 25 березня депутати тайним голосуванням лишили мера і секретаря повноважень. Втім, за ініціативою останньої нащадок меценатів судився за право повернутись у крісло очільника міста.

Сьогодні, 6 серпня, рішенням суду він отримав можливість поновитись на посаді. Але мером він “І вчора не був, і сьогодні не був”, оскільки депутати ініціювали проведення позачергової сесії і повторно тайним голосуванням висунули Терещенку імпічмент.

На вимогу депутатів, які сьогодні зібрались у сесійній залі, першим питанням, керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянули скасування рішення міської ради від 25.03.2020 № 403 «Про дострокове припинення повноважень Глухівського міського голови» та негайне поновлення Мішеля Терещенка на посаді Глухівського міського голови.

22 голоси “За” екс-мер оголошується мером. І тут же розглядається друге питання про дострокове припинення повноважень міського голови Мішеля Терещенка.

Підставою є неодноразові порушення Глухівським міським головою Терещенком М. Конституції України, законів України, прав і свобод громадян, що підтверджується рішеннями суддів у справах: № 576/2079/17 за позовом Новикова до Глухівського міського голови, № 818/1105/18 за позовом Громак Л.А. до Глухівського міського голови, № 818/189/18 за позовом Васильєвої М.І. до Глухівського міського голови, № 818/1083/18 за позовом Громак Л.А. до Глухівського міського голови, № 576/1831/17 за позовом Олофінського В.В. до Глухівського міського голови, № 480/1756/19 за позовом Васянович Л.Г. до Глухівського міського голови, № 480/81/19 за позовом Самощенко О.М. до Глухівського міського голови, а також у зв’язку із незабезпеченням наданих йому повноважень а саме: відсутності на робочому місці з нез’ясованих причин протягом 242 робочих днів за період 2019-2020 років, що підтверджується табелем обліку робочого часу.

Керуючись результатами таємного голосування депутатів міської ради було прийнято рішення  достроково припинити повноваження Глухівського міського голови Терещенка Мішеля.

23 народних обранці проголосували “За“, а це 2/3 від загального складу.

Тож, які можуть бути претензії? Депутати поновили мера на роботі, як він того вимагав у суді. А висунутий повторно імпічмент – це вже інша справа.

 

 

comments powered by HyperComments