Художественная ковка

Глухівчанин показав “дорогу жахів” + відео

Дороги, Фотофакт | 18:32, 28.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Дорога по вулиці Некрасова протяжністю трохи більше 7 км дійсно знаходиться у жахливому стані – шлях “всіяний” ямами різної величини, які майже нереально об‘їхати. 

“Дорожного покриття взагалі не має. Яма на ямі. Це напрямок без руху, або дорога жахів”, – написав житель вулиці в редакцію Глухів.INFO

Дорога і раніше була у незадовільному стані, адже коли були опади, то вона перетворювалася на справжнісіньке болото. Щороку жителі вулиці переймаються однією проблемою – як добратися до роботи, школи, навчання з сухими ногами і не забруднивши при цьому одяг?

В 2017 році, згідно з програмою економічного розвитку м.Глухова було заплановано капітальний ремонт автомобільної дороги на кількох вулицях, зокрема по вул. Некрасова – з обласного бюджету за проханням депутата Глухівської міськради Анатолія Москаленко та за сприянням голови Сумської облради намічалося виділення субвенції в бюджет Глухова на ремонт проблемної дороги по Некрасова. Виділені кошти на ремонт дійсно прийшли, але так і не були освоєні владою через власні амбіції. 

Автор відео закликає владу звернути увагу на бездоріжжя по Некрасова, адже кожен день багато людей долає цей шлях чи то на роботу чи по особистим справам.

Фото вулиці Некрасова з архіву Глухів.INFO

comments powered by HyperComments