Вулиця Некрасова в Глухові так і залишається в жахливому стані… + відео

 Поділитися

Поділитися в

Справжня головна біль для жителів вулиці Некрасова є дорога.  У зимову відлигу та навесні вона більш нагадує стихійний паводок, ніж шлях, по якому можно пересуватися. Неоднаразово некрасивці звертались до місцевої влади з одним єдиним проханням – зробити дорожнє покриття на їх вулиці.

В кінці 2017 року з`явилось світло в кінці темного тонелю турбуючого питання – з обласного бюджету за проханням депутата Глухівської міськради Анатолія Москаленко та за сприянням голови Сумської обласної ради обласним бюджетом було заплановано виділення субвенції в бюджет Глухова на ремонт дороги Некрасова і провулку Шкільний. Вже завтра о півночі настане новий 2019 рік, а дорога по вулиці Некрасова так і не зроблена…

Власне, про наболілу ситуацію змістовно та докладно розповідає депутат Глухівської міської ради Анатолій Москаленко

“На моїй дільниці (дільниці на якій мене обирали і довірили представляти свої інтереси жителі міста які тут проживають) знаходиться вулиця Некрасова . Вона мабуть найдовша в місті і також мабуть найпроблемніша – на вулиці немає дорожнього покриття. Кожен житель як міг навпроти свого дому за свій рахунок засипав багнюку чим міг – хто щебенем, хто шлаком, а хто і будівельним сміттям. В результаті цих безсистемних підсипок вода перетікає з однієї сторони на іншу а потім з дороги у чийсь двір.

Постійно на зустрічах з виборцями порушуються жителями різні проблеми в кожного своя і одна біда на всіх – допоможіть зробити дорогу з асфальтним покриттям. При всіх владах це питання ставилося і що вдалося зробити попередній владі міста це заасфальтувати спуск донизу від вулиці Суворова власне до початку низинної частини вулиці Некрасова.

В кінці 2017 року перед прийняттям обласного бюджету за моїм проханням фракція “Воля народу” в Глухівській міській раді звернулась за допомогою до депутата Сумської обласної ради Бояринцева О. А. з проханням посприяти виділенню коштів з обласного бюджету для створення асфальтно-бетонного покриття і укріплення узбіч щебенем по вулиці Некрасова. За сприяння Голови Сумської обласної адміністрації, Голови Сумської обласної ради обласним бюджетом було заплановано виділити субвенцію в бюджет Глухова на 2018 рік в сумі близько півтора мільйонів гривень цільовим призначенням на ремонт дороги по вулиці Некрасова і провулку Шкільному (з них близько одного мільйона іменно на дорогу по вулиці Некрасова).

Кошти почали поступати вже в червні цього року як цільова субвенція в бюджет міста. А той факт що вони будуть виділені вже було відомо ще в січні 2018 року і управління житлово-комунального господарства і містобудування повинно було ще до початку сезону дорожніх робіт замовити проект і провести інші необхідні процедури щоб з приходом тепла почати будівництво.

Оскільки сезон дорожно-будівельних робіт підходив до кінця, а роботи не починалися 4-го жовтня я звернувся з депутатським запитом до міського голови Терещенко Мішеля – чому кошти є а роботи не проводяться (запит додається)?

Мабуть він проснувся і вже через вісім днів на “Прозорро” були виставлені “Відкриті торги” по закупівлі послуг по ремонту дороги по вулиці Некрасова і провулку Шкільний.

Оскільки свої послуги запропонував тільки один претендент то тендер був визнаний недійсним і 30 жовтня був оголошений новий тендер – знову “Відкриті торги”. Прийняли участь вже дві дорожно-будівельні організації, обидві із міста Шостки . Але доки пройшли всі формальності і оголосили переможця земля підмерзла і почався сніг – робити дорогу вже було пізно.

В результаті кошти в сумі близько півтора мільйона як не освоєні повинні були повернуті назад в обласний бюджет. Фініта ля комедія як кажуть французи . І тут у мене виникає питання: а чи не саботаж це міською владою виконання способом затягування – замість того щоб знайти спосіб як справу зробити, а знайти причину як її не зробити?

Враховуючи обмаль часу і те що “фантастична” команда мера Терещенка чесна і не корумпована, як він часто любить повторювати , і виконання робіт по ремонту і будівництву до півтора мільйона Закон дозволяє без тендера чому це не було зроблено?

Це явний саботаж тому що кошти були виділені на прохання опозиційної фракції в Глухівській міській радіВ той час як Терещенко постійно плаче що ніхто не допомагає Глухову з фінансами кошти в сумі півтора мільйона згоріли , а вулиця Некрасова і надалі залишиться не вулицею а канавою наповненою брудною водою. 

Цим Терещенко покарав за “Непослушаніє” депутата Москаленко Анатолія і фракцію “Воля народу” але за що він покарав жителів вулиці Некрасова які його підтримали майже 60% голосів на виборах міського Голови?

На одній з останніх сесій я звернувся з цим питанням до начальника ЖКУ Сегеди Марії і вона запропонувала вже на 2019 рік знову попросити в області таку ж суму коштів для цих же цілей. Хотів би спитати скільки коштів виділено на ваші звернення. Нуль? Значить або ви не звертались або не зуміли переконати в необхідності і можливості. Ми зуміли вирішити питання , а ви не зуміли скористатись вже готовим! Ганьба такій “фантастичній” команді і її “провіднику” Терещенко Мішелю

comments powered by HyperComments