Архів

Конкурс «ПОСИЛКА УСПІХУ 2018»

Організатор: Klitschko Foundation

01 листопада - 15 листопада

«Розкажи та покажи Володимиру Кличку, як тренується твоя спортивна школа та отримай “Посилку успіху”, повну новенького обладнання для тренувань. Борися за свою мрію та ніколи не зупиняйся на досягнутому!

Умови конкурсу:

Щоб отримати “Посилку успіху” від Klitschko Foundation, до участі у конкурсі можуть долучитися школярі, їхні батьки та тренери. Варто лише виконати декілька простих кроків:

  • Зніми відео про те, як тренується твоя секція та розкажи про свої тренування
  • Завантаж ролик у соціальну мережу (Facebook, YouTube)
  • Зареєструйся в системі my.klitschkofoundation.org. Ти матимеш змогу не лише претендувати на “Посилку успіху”, а й отримувати бали за активність в інших проектах Фонду та обмінювати їх на призи
  • Заповни заявку із посиланням на твоє відео
  • Залучай друзів підтримати тебе у соціальних мережах

Кінцевий термін прийому заявок: 15 листопада 

В українських школах часто не вистачає спортивного інвентарю. Проект “Посилка успіху” допомагає активним і вмотивованим дітям займатись спортом. Саме об’єднавши зусилля всієї громади, школи можуть виграти спортивний базовий інвентар для поліпшення умов занять спортом. Головне – виявити ініціативу! Зніміть відео та заповніть анкету: goo.gl/t2jaxt. Дедлайн подачі заявок 15 листопада.», – йдеться в повідомленні від Глухівської міської ради.

comments powered by HyperComments
Нагору