Автовикуп у Глухові

Автор
Александр Рева | 14:16, 3.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Організація ShopAvto пропонує терміновий викуп будь-яких автомобілів дорого. Послуга доступна всім жителям Сумської області. Угода укладається протягом дня з моменту звернення. Автовикуп проводиться в цілодобовому режимі. Терміновий викуп авто у нас — швидко, вигідно, зручно і гарантує отримання більш 95% від оціночної вартості техніки.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам

 

• Викуп техніки в будь-якому стані.

• Оцінку транспорту онлайн або по телефону

• Безкоштовний виїзд оцінювача до клієнта.

• Оплату на місці готівкою.

• Огляд та оформлення документів всього за 30 хвилин.

• Ціну більше 95% від ринкової ціни.

 

Як проводиться автовикуп

 

Замовте зворотний дзвінок, заповніть поштову форму заявки або просто зателефонуйте за вказаними номерами (доступні Viber або WhatsApp). На сайті діє онлайн оцінка автовикупу транспорту. У формі важливо вказати повну інформацію про техніку, її стан, дефекти, це дозволить правильно визначити її ціну.

Після звернення співробітник відразу ж зв’яжеться з продавцем, уточнить нюанси, озвучить попередню вартість викуповується автомобіля. Якщо, в принципі, ціна влаштовує власника, можна домовитися про час та місці, остаточної діагностики, та оформлення угоди.

Викуп авто дорого на стоянці у власника

Після попереднього узгодження деталей, співробітники фірми готові виїхати для огляду, і відразу ж викупити авто. Спеціаліст приїде в домовлений час, за вказаною адресою, застосовуючи знання, досвід, і необхідне обладнання проведе якісний, скрупульозний огляд. Він обґрунтує і озвучить остаточну вартість викуповується авто. Якщо все відповідає заявленому в анкеті, укладе угоду, оформить все необхідне, виплатить належні гроші.

 

Оформлення документів на уживане авто

 

Після обстеження, і домовленості про суми, належної за автомобіль, власник може отримати оплату готівкою. Для цього на руках повинні бути наступні документи:

• паспорт ТЗ;

• свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

• громадянський паспорт.

 

Сервіс по скупці автомобілів може викликати деякі сумніви. У власників машин існує думка, що реалізовувати техніку через посередницьку фірму невигідно, ціна буде суттєво занижена через терміновість продажу.Ми оцінюємо транспорт на основі аналізу ринку, фахівець виїжджає на місце огляду, детально перевіряє на наявність дефектів, пропонує реальну суму, а не збиває ціну. Автовикуп ведеться максимально швидко. Працюємо на кількості, а не прибутку, цінуємо своїх клієнтів, тому за покупку уживаних авто в будь-якому стані платимо реальні гроші. Отримати більше можливо тільки реалізуючи самостійно.

 

Дорога скупка авто ведеться в населених пунктах Сумської області.

Потрібно терміново продати машину? Ми до ваших послуг цілодобово!

comments powered by HyperComments
Нагору