Золота медалістка Глухівського ліцею-інтернату склала мультитест на 200 балів

Освіта 17:44, 4.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 18 липня в Україні складають національний мультипредметний тест (НМТ), який цьогоріч запровадили замість звичного ЗНО.

Випускниця Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Марина Кравченко склала тестування з з трьох предметів на максимальні 200 балів.

Марина закінчила цього року ліцей з золотою медаллю. За роки навчання особливі успіхи виявляла у вивченні дисциплін гуманітарного циклу. Брала активну участь у громадському житті закладу освіти. Успішно займалася науковою діяльністю: має перемоги на обласному етапі МАН, обласній конференції “Перший крок у науку”, предметних конкурсах і олімпіадах. Виявляє потяг до журналістики, має дописи в газеті “Шкільний кур”єр”, проєкті з медіаграмотності “Фільтр”. Нещодавно стала переможницею обласного конкурсу-фестивалю “Медіасвіт веде у всесвіт”. Учнівський і педагогічний колективи ліцею вітають Марину з відмінними результатами, пишаються її успіхами! Бажаємо, щоб доля була прихильною, успіх супроводжував, мрії збувалися. Вдалої самореалізації у мирній і незалежній Україні!, – діляться успіхами вихованки вчителі ліцею.

comments powered by HyperComments
Нагору