Знову сумна звістка сколихнула Глухів: загинув наш земляк Володимир Сидоренко

Втрата 19:47, 14.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сержант Володимир Сидоренко у складі 92-ї ОМБр брав участь у контрнаступі на Харківщині, зокрема, звільняв ще у вересні Куп’янськ. Але навіть після зачищення від ворога там не наступив спокій: Генштаб щодня інформує про ворожі обстріли. Під час одного з них загинув і наш відважний земляк – водій-механік Володимир Сидоренко, повідомляє Глухівська міська рада.

45-річний Володимир у мирному житті будував дороги, багато років працював у “Автомагістраль-Південь”. Йому подобалось бути причетним до розбудови рідної України, своєю працею щодня робити її кращою. А весь вільний час присвячував родині, дому, захопився пасікою, посадив виноград.

На момент повномасштабного вторгнення глухівчанин працював у Нікополі, звідки одразу став добиратись додому. Друзі кажуть, що з Ромнів до Бурині йшов пішки, але вже 28 лютого був у військкоматі у Глухові. З того дня він – у лавах захисників. Спершу у складі місцевої тероборони, а з травня – у ЗСУ.

Володимир Сидоренко – приклад справжнього українського чоловіка, який взяв до рук зброю, щоб захищати рідну землю.

Схилимо голови у пошані.

Поховають Героя завтра, 15 жовтня, у селі Уздиця, де він народився. Початок служби у місцевому храмі об 11:00. Із Глухова організовані автобуси, відправлення на Уздицю о 10.20 від кафе «Гетьманщина».

Вічна пам’ять і вічна слава захиснику України.

Віримо в ЗСУ, віримо у перемогу над окупантами, віримо у неминучу кару терористичному режиму pф!

comments powered by HyperComments
Нагору