Знову чорна звістка з фронту: під Бахмутом героїчно загинув житель Глухівщини Олександр Жуль

Втрата 18:50, 8.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Трагічну звістку отримала сім’я Олександра Володимировича Жуля з села Чернево (30.11.2000 – 7.08.2022 рр.). Відповідну інформацію Глухів.INFO підтвердила сестра Героя, Юлія Веліжаніна.

21-річний Олександр народився і виріс у с.Чернево, закінчив 9 класів у місцевій школі, 10-11 класи навчався у Сварково. Після – здобував освіту у Глухівському агротехнічному коледжі СНАУ за спеціальністю “Будівництво та цивільна інженерія”.

Отримавши диплом, працював на СТО, а згодом залишив Глухів і вирушив до столиці шукати кращої долі. Війна застала молодого та відважного хлопця у Київі. Як розповідає двоюрідна сестра воїна, Юлія, він не зміг спокійно спостерігати за тим, як ворожі сили рвуть на частини рідну Батьківщину. Тому без вагань повернувся в місто, яке за час навчання та роботи стало рідним та вступив у тероборону.

Незабаром, Олександр підписав контракт на службу в Збройних силах України, в 58-й окремій мотопіхотній бригаді ім. гетьмана Івана Виговського. Після навчання разом із товаришами його направили на схід. Весь час, наскільки дозволяли обставини, боєць телефонував рідним та жінці.

Вчора між ним та дружиною відбулася розмова, як виявилося – остання. Світлана носить під серцем їхнього первенця, гінекологи призначили час народження дитинки на 24 серпня.

Сьогодні вранці Юлії повідомили, що Сашка більше не має, він героїчно загинув, даючи відсіч ворогові під Бахмутом.

Страшне горе вразило мати, старшого брата, двоюрідну сестру Юлю, з якою були як рідні і вагітну дружину Світлану.

Похоронять полеглого воїна у рідному селі. Про час прибуття кортежу з тілом загиблого, а також церемонію прощання, повідомлять додатково.

Хто має бажання та намір підтримати сім`ю героя, залишаємо реквізити: ПриватБанк 5168 7554 6643 9995 Веліжаніна Юлія (сестра)

 

comments powered by HyperComments
Нагору