Знайшли! Жителька Глухівщини провела дві доби у лісі

Суспільство | 11:20, 22.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські Глухова дякують небайдужим громадянам за допомогу в розшуку безвісти зниклої пенсіонерки

Живу та неушкоджену 62-річну жительку села Баничі знайшли поліцейські в лісі, поблизу села Веселе, де вона провела дві доби. Жінка має проблеми з пам’яттю, тож не змогла самостійно знайти дорогу додому.

Нагадаємо, 19 вересня жителька села Баничі пішла в ліс по гриби й назад не повернулася. Про її зникнення в поліцію повідомила сусідка.

Глухівські правоохоронці розгорнули широкомасштабну пошукову операцію: опитували односельчан та жителів сусідніх сіл, прочісували найближчі лісові масиви, інформацію про її розшук розмістили в засобах масової інформації та розклеїли по селах орієнтування з описом її зовнішності та фотокартками.

Небайдужі громадяни розповідали поліцейським, де імовірно може знаходитися жінка, після чого дана місцевість ретельно перевірялася.

Ця кропітка робота дала свій позитивний результат – жінку знайшли у лісі, поблизу села Веселе, за 17 кілометрів від її домівки. Там вона провела дві доби.

Під час розмови з громадянкою з’ясувалося, що та має проблеми з пам’яттю, тож через це не змогла самостійно знайти дорогу додому.

Обігріту, нагодовану та напоєну гарячим чаєм пенсіонерку, поліцейські доставили додому.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments