Жителю Глухівщини, який отримав важке поранення під Соледаром, необхідна допомога

 Поділитися

Поділитися в

34-річний Сергій пішов на службу до лав ЗСУ з села Береза. Зараз після важкого поранення, отриманого під час виконання службового завдання 11 січня, знаходиться на лікуванні у Київському шпиталі.

Те, що Сергій сьогодні разом з нами – справжнє диво! 11 січня вранці на бойовій позиції під Соледаром на Донеччині Куроєд отримав від ворога кулю, яка прошила йому мало не всі внутрішні органи…так, куля пройшла на виліт, але серйозно зачепила селезінку, печінку, легені. У Сергія перелом лівої лопатки, попереднього відрізку 6-го ребра.

Дружина бійця, Ольга, розповідає, що він ледве живий буквально виповзав з поля бою до позицій побратимів – обстріли були страшенні, справжнє пекло. Коли ж дістався братів по зброї, то його стікаючого кров’ю доправили до Рай-Олександрівки, де в польових умовах надали першу медичну допомогу. Для подальшого оперування був направлений до краматорської лікарні. А після – евакуйований до обласної клінічної лікарні у м.Дніпро

Якби не команда медиків – нашого Сергія б вже не було б серед нас. Йому видалили селезінку, ушили пошкоджену печінку… нині знаходиться у київському шпиталі. Його стан лікарі оцінюють як важкий, а шлях до одужання буде тривалим.

Ольга говорить, що Сергій вкрай скромна людина, воювати пішов в якості звичайного солдата по мобілізації:

“Коли почалася війна, він одразу подався до центру комплектування добровольцем. Але тоді йому відмовили, сказали почекати. Коли ж надійшла повістка, то він пройшов медогляд одним днем – поспішав підтримати хлопців на передовій. І ось…”

Про себе Сергій говорить дуже стримано, наголошуючи, що не герой, а звичайний солдат, який пішов за покликом серця боронити рідну землю.

Вдома солдата чекає велика і дружна сім’я – дружина Оля та 2-є діточок.

Також всі, хто має можливість допомогти важкопораненому земляку Сергію Куроєду коштами, може їх перерахувати на його картку в Приватбанку: 5168 7451 1557 4631

comments powered by HyperComments
Нагору