Жителька Глухова шукала роботу, а втратила більше 35 000 гривень

шахраї | 13:11, 25.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як стало відомо журналістам Глухів.Інфо, жінка 1961 року народження через мережу інтернет шукала роботу.

В процесі пошуку натрапила на привабливе оголошення. Після чого зв’язалась з потенційним роботодавцем, який запевнив, що вона підходить на запропоновану посаду. У зв’язку з цим псевдоменеджер, мотивуючи жінку подальшою співпрацею, попросив надати дані її паспорту та банківської картки. В свою чергу жінка довірилась “роботодавцю”, не підозрюючи, що натрапила на шахраїв.

Вже згодом на телефон прийшло повідомлення про зняття з її рахунку значної суми грошей у розмірі більше 35 000 гривень. Ошукана глухівчанка звернулась до місцевого відділу поліції.

Слідчі за даним фактом відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронці знову закликають громадян не довіряти незнайомцям та ні в якому разі не надавати особисту та конфіденційну інформацію, ким би вони не представились. Будьте обачними з інтернет-покупками та оголошеннями про роботу, а всі питання стосовно ваших грошей вирішуйте виключно у фінансовій установі.

comments powered by HyperComments