Жителька Глухова отримала почесне звання «Мати-героїня»

Вітання | 14:10, 20.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Світлана Майборода разом з чоловіком виховали 5 дітей. Сьогодні на апаратній нараді у залі засідань міський голова Надія Вайло вручила жінці нагрудний знак і квіти.

Надія Олексіївна підкреслила, що подвиг материнства часто не дуже помітний оточуючим, це буденна праця, щоденні випробування. Багатодітна родина потребує від жінки колосальної віддачі, тому почесне звання заслужене нею. Присутні оваціями вітали землячку!

У свою чергу Світлана Майборода зізналась, що діти – то її радість і натхнення, і нема щасливіших хвилин, ніж час, коли вони збираються всі разом. І підтримка один одного дуже важлива.

Несподівано вона отримала сюрприз: діти змогли передати мамі гарний торт!

Нагадаємо, «Мати-героїня» — державна нагорода України — почесне звання, що присвоюється Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.
Світлані Майбороді звання присвоєно ще у травні 2021 р., до Дня матері, але нагрудний знак і документи надійшли до Глухова тільки тепер. За інформацією Глухівської міськради.

comments powered by HyperComments