Жителька Глухівщини має повернути більше 30 тисяч гривень надміру перерахованої соціальної допомоги

Суд | 12:58, 22.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Жителька Глухівщини надала до управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації необхідний пакет документів на допомогу одиноким матерям та державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям, втім при поданні декларації про доходи не зазначила отриману пенсію по втраті годувальника та наявність земельного паю. Через що УСЗН позивається на неї до суду, вимагаючи повернути надміру сплачені 27599,34 грн. 34 коп. державної допомоги одиноким матерям, та 4302,84 грн. допомоги малозабезпеченим сім`ям. повідомляється на сайті Глухівського міськрайонного суду.

З матеріалів справи вбачається, що відповідач 21 жовтня 2019 року отримала копії ухвали про відкриття провадження у справі та позов з додатками, а 31 жовтня 2019 року надала до суду відзив на позовну заяву. У відзиві зазначила, що позовні вимоги не визнає. Також зазначила, що подані нею документи на отримання соціальної допомоги одинокій матері та малозабезпеченій сім`ї, з січня 2016 року по липень 2019 року, можуть вважиться достовірними, так як були перевірені співробітниками управлінням соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації відповідно до чинного законодавства.

Після чого були прийняті рішення про призначення відповідної соціальної допомоги. Крім того вказала, що відповідальні особи управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації не повідомили її про необхідність подачі додаткових документів до заяв про призначення державних допомог. За таких обставин просить відмовити у задоволенні позову.

Також з матеріалів справи вбачається, що 04 листопада 2019 року від позивача до суду надійшов відповідь на відзив, в якому управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації не погоджується з доводами, зазначеними відповідачем у відзиві. Вважає, що відповідач у своєму відзиві не надав доказів, які б свідчили що вона, на час подання документів про надання допомоги, не знала про наявність у неї на праві власності земельної ділянки та/або про те, що їй було невідомо, про наявність у неї пенсії по втраті годувальника. Свій позов підтримує і просить його задовольнити.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

comments powered by HyperComments