Жителів Глухівської громади застерігають дбати про пожежну безпеку

Будьте пильними! 11:55, 14.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині у цьому році виникла понад тисяча пожеж, значна частка з яких припадає на житловий сектор. Вогонь забрав життя 28 людей. Найбільша кількість трагічних випадків зафіксована в Шосткинському (10 загиблих), Сумському та Конотопському районах (по 7 загиблих). Зокрема, с початку року вогонь забрав життя трьох жителів Глухівщини: зафіксовані випадки у Березі, Шалигиному та у Глухові.

Щоб запобігти загорянню у вашій оселі подбайте про пожежну безпеку! Будьте обережними з відкритим вогнем та розповідайте дітям, яку небезпеку він приховує у собі.

Не перегрівайте печі, не сушіть на них та не складайте поруч горючі матеріали, вчасно очищайте від сажі. Не перевантажуйте електромережу. Не залишайте увімкненими електроприлади на ніч або при виході з приміщень. Особливо будьте уважними під час відключень електроенергії.

При використанні альтернативних джерел тепла та світла, неухильно дотримуйтесь інструкцій з використання даних приладів.

Пам’ятайте, лише неухильне дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе зберегти ваше життя та майно від вогню!

comments powered by HyperComments
Нагору