Жителів Глухівської громади закликають не нехтувати сигналом повітряної тривоги

 Поділитися

Поділитися в

Очільниця Глухівської ТГ Надія Вайло закликає мешканців громади не нехтувати сигналами тривоги і якнайшвидше прямувати в укриття, коли лунає сирена, адже відчуття безпеки може бути хибним. Про це говорили сьогодні на апаратній нараді у міській раді.

Як зазначається на сайті мерії, очільниця громади попросила всіх керівників структурних підрозділів долучитись до роз’яснювальної роботи. ДСНС-ники неоднаразово наголошували, якщо лунає сирена, отже є небезпека. Тож, під час тривоги не варто гуляти вулицями, продовжувати гратися з дітьми на дитячих майданчиках. В цей момент необхідно поспішити в укриття чи найбільш захищене місце вдома. Так, наша армія робить все можливе і надможливе, але і у людей має спрацьовувати інстинкт самозбереження.

У мерії зазначили, що останнім часом сховища міста взагалі пусті.

«Ми чомусь впевнені, що запущені ракети летять не на нас. А два дні тому ракета (ред. авіабомба) впала в центрі Середино-Буди, там великі пошкодження. Звертаюсь до всіх жителів громади, до гостей Глухова – будь ласка, не будьте легковажними, бережіть себе і своїх рідних», – сказала Надія Вайло.

У підсумку хочеться додати, що правила безпеки написані кров’ю, тож не ставтеся байдуже до повітряної тривоги!

 

comments powered by HyperComments
Нагору