Житель Глухівщини спокусився на чуже майно

 Поділитися

Поділитися в

Так, по допомогу до правоохоронців звернулась 56-річна жителька Глухова. Вона розповіла, що з будинку її батьків, розташованому в одному з сіл району, невідомий злодій викрав алюмінієвий котел та 2 коси. Працівники поліції з‘ясували, що зникнення майна – справа рук 59-річного місцевого чоловіка.

За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1,2,3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці знову нагадують громадянам про необхідність більш уважно ставитись до зберігання свого майна. Власникам садових будиночків слід частіше навідуватися до своїх дач. Оскільки громадяни мешкають в них тільки в період садово-городніх робіт, а весь інший час будинки замкнені, то слід потурбуватися, аби злодії не могли проникнути  в середину помешкання. Слід встановити металеві віконниці, які б надійно закривали вікна, вхід оснастити двома дверима, одні з яких – металеві, і потурбуватися про не менш надійний, дворигельний замок, що закривається на 3-4 оберти ключа.

Не слід тримати вдома на видному місці цінності та цінні малогабаритні речі, так сам не слід полишати  свої речі без нагляду чи доручати приглянути за ними  незнайомих або малознайомих осіб.

Будьте уважні та обачні, і вам не доведеться бути жертвою злочину.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

comments powered by HyperComments