Жорсткий конроль доходів глухівчан

 Поділитися

Поділитися в

Жорсткий контроль за доходами глухівчан, які отримують допомогу від держави, буде здійснюватись в рамках поданого в Раду законопроекту, що встановлює новий порядок доступу до інформації про реальні доходи отримувачів субсидій на «комуналку», осіб, які отримують допомогу малозабезпеченим сім’ям та матерям-одиначкам. Повідомляє ukr.segodnya

Якщо виявиться, що людина приховала свої доходи і отримувала допомогу від держави незаконно, їй доведеться все повернути, в тому числі через суд. Подвійні виплати будуть виключені.

Уряд передбачає внесення в реєстр даних, крім необхідних ПІБ, дати і місця народження, серії та номера паспорта, ідентифікаційного коду та місця реєстрації (прописки), ще й фактичне місце проживання, унікальний номер запису в Єдиному демографічному реєстрі (використовується для обліку в’їзду / виїзду громадян за межі країни, що дозволить контролювати заробітчан, і обліку паспортів та інших документів, що засвідчують особу), а також постійно оновлювану інформацію про банківські рахунки одержувача держдопомоги, операції та залишки на рахунках.

Консультант з питань соцзахисту Інституту місцевого розвитку Антон Левицький стверджує:

«Є чимало зловживань при отриманні допомоги малозабезпеченими і самотніми матерями: люди спеціально розлучаються, приховують, що працюють за кордоном».

comments powered by HyperComments
Нагору