Жертвуючи пішаком: ентузіасти Глухова розчаровані байдужжям влади до життя міста

 Поділитися

Поділитися в

Поки у глухівських ентузіастів є сили і бажання розвивати місто, будувати плани на майбутнє, розвивати молоде покоління, доти є надія, що про Глухів знатимуть далеко за межами області і навіть держави. Влада мала би всіляко заохочувати добрі справи небайдужих людей. Втім, крім слів «молодець» ентузіасти нічого не чують.

Зоряна Стецун-Бабик з захопленням бралась за відбудову внутрішніх приміщень стадіону «Глухів», минув час, сподівання на підтримку місцевої влади в питанні благоустрою розвіялися. Тренер витратила багато грошей, сподіваючись хоча б на часткове відшкодування витрат з бюджету. Вона у зв’язку зі значними тратами вимушена була навіть відкласти власне лікування. А що отримала у відповідь? Розчарування. Благо, є в житті добродії, готові допомогти у важкий час.

«…Я не одноразово писала що усі кошти що були вложені мною в руїни стадіонного приміщення не були власними заощодженнями, починаючи від пілонів і закінчуючи ремонтом це кошти які я повірте ледь витягувала сплачувати на протязі року. – Пише Зоряна на своїй сторінці у Фейсбук. – І поки я слухала яка я молодець, виплачуючи борг за матеріали на ремонт споруди, мені прийшлося двічі відкласти своє обов’язкове дороговартісне лікуванн. Спочатку я надіялась що мене хоча б звільнять від орендної плати, потім щиро вірила що мені хоча б частково повернуть кошти за ремонт. Дарма. Я далі слухала що я молодець. Я перестала вірити, та і надіятись також. І коли моє здоров’ячко нагадало мені про себе, слова вдячності перестали гріти… Думаю якщо студія перестане функціонувати всі зрозуміють про що я тут намагалась розказати. А поки, Дякую Кириллу Ященко за вчорашнє свято, дітям за виступи, бо Ви заставили на мить замислитись і зупинитись. І дякую ( нажаль не знаю кому) за потрібний для мого лікування препарат вартістю 85.000 тисяч гривень»

А поки Зоряна жертвує своїм здоров’ям заради улюбленої справи, влада жертвує ентузіастами, наділяючи свідомих небайдужих людей роллю пішаків. Та тільки чи виграє мер і його команда партію, чи програє нечесну гру?

comments powered by HyperComments