Жертвою телефонного псевдобанкіра став мешканець села на Глухівщині

шахраї 10:26, 2.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Чоловік продиктував невідомому співрозмовнику код з смс – повідомлення, а після цього з його рахунку зникло 5 000 гривень.

Із заявою про шахрайство у поліцію звернувся 27-річний житель села Слоут. Чоловік розповів, що на його мобільний зателефонував невідомий, який назвався співробітником банку. Останній розповів заявнику, що дія його банківської картки закінчилася й для її відновлення потрібно продиктувати код смс – повідомлення від банку, що надійшло клієнту на телефон.

Будучи впевненим, що йому телефонують саме з фінансової установи, чоловік надав необхідну інформацію. А вже за кілька хвилин з’ясував – з рахунку зникло 5 000 гривень.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюється особа зловмисника.

Правоохоронці знову звертаються до громадян з проханням недовіряти інформації, отриманої від невідомих людей, ким би вони не називались. Якщо вам телефонують з банку та просять коди з смс – повідомлення для дистанційного проведення фінансових операцій або авторизації, відновлення дії банківської картки, підвищення кредитного ліміту – не погоджуйтесь. Всі питання стосовно ваших грошей вирішуйте виключно у фінансовій установі. Будьте обачні!

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments
Нагору