Зелені берети – символ надійного захисту країни. Глухівських прикордонників привітали з професійним святом
Поділитися в
Копіювати посилання

У переддень Дня прикордонника, який відзначається 30 квітня, міський голова Надія Вайло привітала військовослужбовців. Від імені усієї Глухівської громади подякувала за захист. Це професійне свято тих, хто цілодобово стоїть на варті України.
Глухівщина – це прикордоння, тому у громаді є багато жителів, які пов’язали життя з Державною прикордонною службою. Саме прикордонникам випало першими відчути підступність ворога, воювати, захищати Україну від окупантів.
“Ніколи не забудемо наших Героїв, які віддали за Україну найдорожче…
Боронителі кордону продовжують демонстрували агресору непохитну впевненість у нашій перемозі.
Дякуємо, що кожен день і кожну ніч охороняєте рідну землю, Батьківщину, усіх нас! Бажаємо усім мужності, витримки, міцного здоров’я, родинного добробуту та мирного неба над головою!”, – йдеться в дописі Глухівської міської ради.