Завершився відкритий кубок Глухівської міської ради з футболу
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це повідомляє сайт Глухівської міської ради.
У фінальному матчі зустрілись дві команди, а саме: «Каток-Велетень» (м.Глухів) – ГАТІ СНАУ (м.Глухів).
В результаті запеклої спортивної боротьби команди вибороли такі місця: ФК «Каток-Велетень» зайняв 1 почесне місце з рахунком 2:0.
Учасників фінального матчу привітала секретар міської ради Олена Демішева. Команди були відзначені грамотами Глухівської міської ради, кубками, солодкими призами.

Комітет з питань фізичної культури та спорту Глухівської міської ради нагородив кращих гравців турніру:
Сергія Мироненка («Каток-Велетень») та Максима Гололобова (ГАТІ СНАУ) призами та грамотами.

Бажаємо командам нових спортивних звершень та перемог!