Залучаємо державні кошти на розвиток спортивної інфраструктури Сумщин, – Ігор Молоток

Інфраструктура 16:01, 18.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Спортивно-оздоровчий комплекс у м. Тростянець «Н2О-Maxi» пройшов відбір на засіданні комісії при міністерстві Молоді та спорту України з визначення об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури. Участь у засіданні комісії взяв народний депутат від Сумщини Ігор МОЛОТОК.

Парламентар доповнив виступ доповідача – голови Тростянецької міської територіальної громади Юрія Бови щодо актуальності проекту та в цілому наголосив на необхідності створення інфраструктурного об’єкту, який стане спортивною візитівкою Сумщини.

«Чудова новина! Спортивно-оздоровчому комплексу у Тростянці бути! Сьогодні на засіданні комісії, що проводила відбір об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури, разом із головою Тростянецької громади Юрієм Бовою ми відстояли цей масштабний проект!» – прокоментував народний депутат за підсумками одноголосного голосування конкурсної комісії.

І додав, що ще буквально на початку квітня 2021 року у рамках його робочого візиту до Тростянецької громади тільки обговорювали плани щодо будівництва, а відтепер уже почалося їх втілення. На цей рік, за рішенням конкурсної комісії при Мінмолодьспорту, передбачено подання проекту для надання державного фінансування у розмірі близько 78,3 млн грн.

Нагадаємо, будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Кеніга в м. Тростянець Сумської області «Н2О-Махі» включатиме в себе створення блоку з критими басейнами, універсальний ігровий зал для гри у волейбол, баскетбол, гандбол, футзал, міні-футбол, блок, де будуть розміщені боксерська, борцівська та тренажерна зали і багато іншого. Сучасний мультиспортивний об’єкт забезпечить проведення всеукраїнських та міжнародних змагань.

comments powered by HyperComments
Нагору