Захиснику з Глухівської громади потрібна допомога на лікування. Не будьмо байдужими!

Допоможемо разом | 16:33, 20.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

25-річний Владислав Ануфрієв родом з с.Баничі. До вступу в лави ЗСУ він навчався у Глухівському педуніверситеті. У 2020 році підписав контракт на службу. Коли розпочався повномасштабний наступ разом із побратимами 30-ї окремої механізованої бригади К.Острозького перебували на полігоні. Війну зустрічали на Житомирському напрямку. Вже потім були гарячі точки на Харківщині й Донбасі. Нині Владиславу потрібна фінансова допомога на лікування та реабілітацію.

11 березня, в ході виконання бойового завдання під Міньківкою Бахмутського району, Владислав потрапив під обстріл, в результаті якого отримав важке поранення. Зокрема, було серйозно травмовано праву нижню кінцівку.  Захисника евакуювали з поля бою до найближчої лікарні, потім госпіталізували до Дніпра, нині чоловік проходить лікування у Київському шпиталі.

Як розповів рідний брат воїна, Валентин, лікарі намагалися врятувати ногу. Але через множинні переломи, пошкодження судин, нервів, сухожиль, м’язів та м’яких тканин, яке посилилося нагноєнням, медпрацівниками було прийняте непросте, але необхідне рішення ампутувати уражену кінцівку вище коліна. 14 березня провели операцію…

Між тим, лікарі дають перспективні прогнози у разі продовження лікування та реабілітації. Проте, потрібні гроші, яких у рідних військового просто немає:

“Владиславу вже зробили операцію, зараз потрібна тривала реабілітація. Допоможіть поставити молодшого брата на ноги! Дякую за допомогу кожному, хто відгукнувся і не залишився осторонь!”, – говорить брат військовослужбовця.

Орієнтовна сума на лікування складає 200 тисяч гривень. Ці витрати для сім’ї молодого захисника зараз непідйомні. Частину коштів вже вдалося зібрати пожертвами небайдужої громадськості та знайомих. Але до закриття збору ще не вистачає значних коштів.

Дуже просимо всіх, в кого є можливість долучитися до збору, щоб забезпечити нашому земляку комфортні умови й належний догляд!

ПриватБанк: 4731 1856 3479 3159

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/W1QqTS1za

Номер картки банки 5375 4112 0392 1247

comments powered by HyperComments