Захисникам з Глухова, що зараз на лінії вогню, терміново потрібен пікап для евакуації поранених

 Поділитися

Поділитися в

Волонтерська організація ГО “Допомога – м.Глухів” нещодавно анонсувала збір коштів на автомобіль для військових, які нині знаходяться в одній з найгарячіших точок фронту. Ситуація там критична, хлопці можуть залишитися “без колес” взагалі, тому потрібне додаткове авто, на якому можна буде евакуювати поранених з поля бою. Інакше доведеться виносити побратимів на власних плечах, що в тих умовах, де перебувають захисники, вкрай складно і ризиковано:

“Ми відкриваємо дуже важливий збір для ЗАХИСНИКІВ, котрі мужньо боронять нашу країну на території Донеччини серед яких є глухівчани та земляки з Сумської області!!!
Чоловіки потребують транспорту для перевезення поранених побратимів і дуже просять нас зробити все можливе, щоб врятувати життя нашим дорогоцінним воїнам, котрі не шкодуючи життя та здоров’я наближають Перемогу нашої країни над ворогом!
Давайте разом зробимо все можливе, щоб підтримати чоловіків на фронті!! Життя кожного воїна важливе!! Ми зможемо їм допомогти об’єднавши зусилля!”, – йдеться в дописі

У порятунку життів поранених воїнів важливо надати необхідну допомогу у першу годину після поранення. Чим швидше це буде зроблено – тим вищі шанси, що поранений виживе. Відсутність допомоги впродовж 1 години після травми втричі збільшує кількість смертельних випадків серед важко поранених людей.

Орієнтовна сума збору – 120 000 грн. Дівчата-волонтерки за час анонсованого сбору зібрали трохи більше 10 тис.грн.

Тому, навіть невеликий переказ від великої кількості людей здатен подарувати пораненим воїнам на Донеччині цю “золоту годину”.

Допомогти врятувати життя воїнам, забезпечивши їх рятівників автомобілем для евакуації поранених з поля бою, можна за реквізитами:

4149 6293 5750 3663 Допомога Глухів
PayPal dopomoga.m.hlukhiv@gmail.com
Фото ілюстративне
comments powered by HyperComments
Нагору