Захотілося кави з шоколадом: глухівчанка без сорому кілька днів виносила продукти з магазину

Суспільство | 13:32, 9.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно Глухівським міськрайонним судом розглядалась справа відносно адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 51 КУпАП.

Так, згідно матеріалів справи, громадянка 24 січня цього року в «АТБ Маркет», скоїла дрібну крадіжку майна, а саме: кави «Якобс» на загальну суму 63,90 грн.

Та цією крадіжкою вона не обмежилась, а повторила ще кілька разів.

6 лютого в АТБ вона знов викрала банку кави «Якобс» та чай «Розумний вибір» на загальну суму 72,40 грн.

13 лютого в в тому ж маркеті поцупила чай «Розумний вибір», 3 шоколадки «Рошен»та банку кави «Якобс» на загальну суму 136,30 грн.

Крім того, 18 лютого привласнила пакет молока “Ічня”, каву «Якобс» на суму 103,70 грн., а 22 лютого “поклала в кишеню ” 2 шоколадки «Рошен», 3 шоколадки «Мілка» на суму 93,70 грн.

В судовому засіданні фігурантка свою вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною першою статті 51 КУпАП, визнала повністю.

Дослідивши матеріали справи суд визнав жінку винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною першою статті 51КУпАП та відповідно до вимог частини другої статті 36 КУпАП наклали на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 510 гривень на користь держави та судовий збір у розмірі 454 грн.

Фото ілюстративне

comments powered by HyperComments