За принципом оксюморона глухівчан переконують, що місто чисте

Благоустрій | 18:52, 15.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Щорічно в третю неділю березня працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. Свої привітання висловила і глухівська влада.

«Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішної життєдіяльності міста та належного рівня обслуговування громадян», – вітальні слова виконкому Глухівської міськради.

Та подібні вітання нагадують звичайний оксюморон у стилі “живий покійник”. Так і тут – мешканців міста намагаються переконати, ніби комунальні служби працюють…а як насправді? Адже судячи з того, в якому стані знаходиться місто, важко говорити про його успішну життєдіяльність і тим більше про забезпечення комфортних умов для проживання людей. Місто брудне і занедбане. Ценральні вулиці всипані недопалками, пляшками, ялиновими голками та фекаліями тварин. Можна наткнутися на побутове сміття, обрізані гілки дерев та всілякий непотріб.

«Скільки живу у Глухові, а такого ще не бачила. Зимою люди сварились на нечищені сугроби, а тепер на неметені вулиці і двори. Замурзане обличчя Глухова – результат бездіяльності влади, комунальників і байдужих людей, які гадять там, де живуть» – коментує жахливу картину стану міста глухівчанка Валентина.

Центр міста.