З понедiлка Глухiв i район у “помаранчевiй” зонi

#коронавирус | 21:25, 16.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

15 жовтня 2020 року відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Опівночі 19 жовтня (понеділок) м. Глухів та Глухівський район переходить до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки. Пише Глухiвська мiська рада.

Відтепер протягом двох тижнів громадянам заборонено перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без захисних масок.

Масові заходи можливі за участі не більше ніж 20 осіб із дотриманням між ними фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра.

Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів здійснюються в кількості, що відповідає місцям для сидіння, визначеним у реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Доведеться обійтися без дискотек і відвідування нічних клубів.

Суб’єкти господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторани, кафе, бари, закусочні, їдальні, кафетерії, буфети тощо) не працюватимуть з 22:00 до 7:00, за винятком здійснення адресної доставки замовлень і замовлень на винос. При цьому наповненість закладу має не перевищувати 50% посадкових місць у його приміщенні.

Спортивні зали, фітнес-центри працюють за умови, коли на 10 кв. метрів приміщення припадає не більше однієї особи.
Якщо в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50% здобувачів освіти та персоналу, їх відвідування забороняється.

Також припиняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово чи постійно перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни та праці, особи з інвалідністю, особи зі стійкими інтелектуальними чи психічними порушеннями; установ і закладів, що надають соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Але ці обмеження не стосуються установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено.

Під заборону потрапляють проведення закладами охорони здоров’я планових заходів із госпіталізації, крім таких:

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим;
надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
надання планової медичної допомоги закладам охорони здоров’я національного рівня, що надають високоспеціалізовану допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;
проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення існує значний ризик для життя чи здоров’я людей.

Заклади торговельного та побутового обслуговування населення працюють за умови забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі.

Епідемічний рівень встановлюється терміном на 14 днів. Просимо серйозно поставитися до вимог, аби наступного разу опинитися в «жовтій», а не «червоній» зоні.

comments powered by HyperComments