З 7 листопада на Глухівщині відкривається сезон полювання

 Поділитися

Поділитися в

В угіддях ДП «Глухівське лісове господарство» 7 листопада відкривається сезон полювання 2020-2021 з гончими мисливськими собаками на зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку та вовка, повідомляє gluhovles.
Сезон розпочинається відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», затвердженого наказом Мінагрополітики та продовольства України від 17.10.2011 №549, триватиме включно до 31 січня 2021 року.
Полювання на хутрову дичину проводиться за відстрільними картками, що видаються підприємством, у межах пропускної спроможності мисливських угідь. Варто зазначити, що норма добування однією людиною за день полювання згідно з затвердженими граничними нормами не має перевищувати: зайця-русака – 1, інших не нормовано.
Полювати на диких парнокопитних тварин можна лише за ліцензіями в межах лімітів добування. Під час мисливства на козулю обов’язково ставити до відома районні державні служби ветмедицини про час і місце проведення. Це необхідно робити для того, щоб розпорядник полювання був забезпеченим необхідними засобами для відбору діагностичного матеріалу та відповідними інструкціями протягом усього сезону.
Лісгосп забезпечить дотримання порядку обліку та видач ліцензій і відстрільних карток.
Зверніть увагу! У зв’язку зі сприятливими погодними умовами для збору грибів активізувалися любителі «тихого полювання», тому для запобігання появи нещасних випадків обережно поводьтеся зі зброєю та стріляйте лише у видиму ціль. Грибники, одягайте яскравий одяг, щоб виділятися на фоні лісових масивів.
comments powered by HyperComments