З 1 травня глухівчани можуть змінити оператора, зберігши свій номер

 Поділитися

Поділитися в

З сьогоднішнього дня в Україні запускається нова послуга від мобільних операторів – зміна оператора і збереження при цьому номера. Це стане можливим завдяки послузі із перенесення абонентських номерів, яка ще відома, як MNP (Mobile Number Portabilit).

Оператори обіцяли, що послуга буде платною, але не дорогою – чисто символічна сума. Щоб змінити оператора, українцям потрібно:

  • прийти в офіційне відділення, магазин того оператора, на який є намір перенести свій номер, і подати заявку. До слова, заявку також можна подати і через інтернет.
  • у заявці необхідно вказати свої паспортні дані, бажаний час перенесення номера, і вибрати той тарифний план, який підходить.
  • заявку розглядатимуть протягом 8 робочих годин, після чого відправлять її в центральний офіс.
  • якщо заявка схвалена, новий оператор інформує про це абонента, видає нову сім-карту і починає обслуговувати його у своїй мережі.

Номер буде завжди активним, а для людей, які зателефонують після зміни оператора за номером, буде звучати повідомлення про те, що здійснюється перехід на іншого оператора, тому плутанини виникнути не повинно.

comments powered by HyperComments
Нагору