Юрій Бурлака подає на мера Мішеля до суду

Влада, Політика, Суд 18:38, 26.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

…Але не через приставлені «ріжки» на сесії, а за таємно вилучені з бюджету більше 2 млн грн, в тому числі собі на премію. Про це інфомує “Неделя”.

Журналісти “Недели” поцікавились, чи образився Юрій Бурлака на Мішеля Терещенко за його жести? Може, буде подавати до суду?

– Буду. Але не через його жести. Хай крутить собі, що хоче. Його жести не впливають ні на що. Ми всі посміялись і забули. У нього скоро президентська кампанія розпочинається, хай тренується.

Але за цією дурнуватою мішурою мало хто помітив справжній злочин. Як виявилось, на той момент, як мер Мішель крутив собі в скроні і ліз до мене зі своїми рогами, він вже підписав рішення виконкому від 18 грудня, яким прийнято зміни в бюджет 2018 року.

Таким чином, члени виконкому підпільно поділили більше 2 мільйонів вільного залишку минулого року, вони їх прожрали, пустивши в тому числі і на премії для мера, заступників. У Глухові наступила повна анархія, адже в членів виконкому нема таких повноважень, це виключно функції депутатів.

Це має обговорюватись тільки на сесії. Рішення №348 суперечить Бюджетному кодексу, і, наскільки мені відомо, дехто з членів виконкому вже почав відкликати свої підписи під ним. Це абсолютний злочин, неповага до громади, порушення закону. Саме цього ми і не маємо права не помітити чи подарувати, на відміну від французьких дуль, ріжків та іншої клоунади від мера, – підкреслив Юрій Бурлака.

comments powered by HyperComments
Нагору