Юні тенісисти з Глухова вибороли переможні місця у турнірі в Кролевці
Поділитися в
Копіювати посилання

8 грудня 2024 року у місті Кролевець відбувся міжобласний відкритий дитячий турнір з тенісу настільного присвячений Дню святого Миколая.
До участі у змаганнях запрошувалися юнаки та дівчата 2006-2008, 2009-2011, 2012-2013, 2014-2015, 2016 і молодші років народження. У турнірі брали участь спортсмени з таких міст: Короп, Бахмач, Буринь, Кролевець та Глухів.
За результатами змагань, вихованці Глухівської міської дитячо-юнацької спортивної школи здобули наступні місця. Золото вибороли: Єгор Отрошок (тренер-викладач Дещенко А.М.), Микола Павлов (тренер-викладач Матейчук А.В.), Анна Шишлевська (тренер-викладач Баранов А.М.). Бронзу здобула Анна Рева (тренер-викладач Матейчук А.В.).
Вітаємо переможців та учасників, бажаємо нових спортивних здобутків!
Спортсменів до змагань готували тренери-викладачі Матейчук А. В., Дещенко А. М., Баранов А. М., Кузьмин С. Ю.
Висловлюємо вдячність ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях!


