Юні каратисти з Глухова та Шостки – з новими нагородами!

Спорт | 10:52, 30.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

27 травня у Шостці відбувся Кубок Шосткинської районної федерації карате Вадо-кай

100 дітей федерації з Глухова та Шостки набиралися досвіду, перемагали себе та змагалися за звання кращого в нашій спортивній громаді.

Вітаємо членів федерації – клуб карате “Самурай” з новими здобутками та гарним завершенням змагального сезону.

В активі наших дітей 40 золотих, 40 срібних і 80 бронзових медалей

“Ми пишаємось кожною нашою дитиною не дивлячись на результат! Справжня винагорода за старання та працю на тренуваннях це не перемога та медаль, а людина, якою ми стаємо, тренуючись знову і знову та змагаючись на татамі.
Найкраща команда! Найкращі діти!
Дякуємо Батькам за довіру та ЗСУ за можливість!!!”, – підсумував тренер Ігор Кучер.

comments powered by HyperComments