Юні художники Глухівщини демонструють таланти на фестивалі дитячої та юнацької творчості

Конкурси, Таланти | 11:38, 16.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Юні художники Березівської та Шалигинської громад змагалися у І етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво», пленер «Перлини рідного краю». Повідомляє Людмила Радченко у Фейсбук.

Цьогоріч участь у конкурсі-пленері взяли 27 юних митців віком від 11 до 17 років . Діти розташувалися у сільському парку села Береза та намагалися відтворити красу сільського оновленого паркового простору.

На виконання завдання, за умовами конкурсу, художникам надали три години. За цей час діти мали намалювати найпривабливіші куточки природи або ж архітектурний пейзаж. Формат роботи обирали самі виконавці.
Познайомитися з талановитими дітьми та оцінити їх творчі доробки на конкурс завітала голова Березівської громади Надія Артеменко.

Роботи учасників конкурсу вражали не тільки майстерністю, а й вмінням передавати своє захоплення красою рідної землі. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Ірина Перерва нагородила переможців та учасників пленеру грамотами та солодкими призами.
Кращі із кращих серед юних художників будуть захищати честь своїх громад в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчостї «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво», пленер «Перлини Сумщини», який відбудеться 21 вересня у місті Путивль.

comments powered by HyperComments