Юна глухівчанка зіграє роль головної героїні в дитинстві у романтичній комедії “Сусідка”

Суспільство 11:14, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У липні, в Києві, розпочалися зйомки романтичної комедії “Сусідка” з “Карпатським рейнджером” Артемієм Єгоровим у головній ролі холостяка-ловеласа.

Про це повідомляє Держкіно. Комедійна історія за сценарієм письменниці та музикантки Ірени Карпи розповість про затятого холостяка-ловеласа Петра, який на вечірці з друзями б’ється об заклад, що зможе прожити під одним дахом із жінкою протягом місяця. Але його “сусідка” по квартирі, виявляється, “з причепом”. Як мачо виживатиме на одній території з розлученою вчителькою музики і двома дітьми?

“В цьому фільмі ми катком проїдемося по стереотипам про стосунки між чоловіком та жінкою та сімейні цінності”, – зазначила авторка сценарію фільму Ірена Карпа.

До участі у зйомках долучилась юна глухівчанка Анастасія Зайцева. Таку інформацію у соціальній мережі оприлюднив батько дівчинки Яков Зайцев.

“Я сегодня самый счастливый папка в мире. Дочка подарила съемки в кино, в полном метре, и свой день я провел на съемочной площадке, заглянув в 90-е. Ждем в кинотеатрах премьеру романтической комедии, где Настя сыграла главную героиню в детстве”, – написав чоловік на своїй сторінці.

comments powered by HyperComments
Нагору