Художественная ковка

Юна глухівчанка стала володарем трьох премій в Супер фіналі Всеукраїнського проекту “Золотий голос України”

Конкурси, Таланти | 21:34, 7.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

7 грудня у Херсоні відбувся фінальний етап престижного проєкту “Золотий голос України”, в якому взяла участь вихованка Глухівської школи мистецтв ім. М. Березовського Валерія Опанасенко.

Юна талановита співачка, за підсумками журі отримала три нагороди: Гран прі в номінації “Естрадний вокал”, Супер Гран прі” в номінації “Народний вокал” та відзнаку “Найяскравіший талант України”.

Радісну новину та слова подяки меценатам, які посприяли Валерії в фінансовому питанні, повідомляє директор Глухівської школи мистецтв Анна Мироненко

Радісна звістка щойно прийшла із Херсона. Валерія Опанасенко знову стала володарем трьох премій в Супер фіналі Всеукраїнського проекту “Золотий голос України”: Гран прі в номінації “Естрадний вокал”, Супер Гран прі” в номінації “Народний вокал” та відзнаку “Найяскравіший талант України”.

Хочеться подякувати справді небайдужим людям, які допомогли фінансово здійснити участь Валерії у даному проекті: Геннадій Матушкін, Андрей Божок, Артур Амирханян, Федір Шутко та Микола Муковоз. Також окрема подяка заступнику міського голови Марианна Васильева за участь в організації поїздки.”, – пише керівниця на сторінці закладу у фейсбук.

Нагадаємо, 16 листопада у Харкові пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Харків збирає таланти- 2019». Валерія Опанасенко (викладач Наталія Шаройко) отримала одразу три відзнаки та запрошення до участі у фінальному Гала-концерті переможців престижного проекту «Золотий голос України», який мав відбутися в Херсоні 7 грудня.

comments powered by HyperComments