Яку допомогу на Сумщині отримають родини загиблих та постраждалих АТОвців?

Суспільство | 16:11, 16.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Така допомога в Сумській області виділяється відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, один із розділів якої «Родина Героя» спрямований на соціальну підтримку учасників АТО/ООС та членів їх сімей. У 2021 році на зазначені цілі заплановано 3,3 млн гривень, – пишуть Сумські дебати.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, на розгляд чергової комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС, що відбулась 14 липня подано заяву одним військовослужбовцем, який отримав ушкодження здоров’я під час проходження військової служби в зоні проведення АТО/ООС та двома сім’ями загиблих (померлих) учасників АТО/ООС.

Прийнято рішення надати одноразову матеріальну допомогу обом сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС по 100 тис. гривень та по 34 тис. гривень на поліпшення житлово-побутових умов проживання. Постраждалий під час проходження військової служби в зоні проведення АТО/ООС отримає 25 тис. гривень.

Усього з початку цього року надано одноразову матеріальну допомогу 7 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС та 59 постраждалим учасникам АТО/ООС на загальну суму 2,1 млн гривень. Крім того, 7 сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС отримали матеріальну допомогу на поліпшення житлово-побутових умов проживання на загальну суму 206 тис. гривень.

comments powered by HyperComments