Якими бувають парні каблучки?

Споживач, Торгівля 18:52, 13.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Парне колечко

Дорогоцінності завжди супроводжують людей, допомагаючи підкреслювати чарівність та елегантність образу. І якщо одні – це сугубо індивідуальні вироби, то інші носять в якості символу кохання та теплого відношення. Це всім знайомі обручальні символи.
Однак існує і інша категорія – парні каблучки https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/kabluchky/f/styl-parni/. Майстри Укрзолото стверджують, що ці прикраси купують не тільки сімейні чи закохані пари, а й друзі чи члени родини. Наприклад, мама та донька носять парні каблучки, як символ теплоти та віри.

Стиль парних каблучок

Прості моделі з гладкою поверхнею давно вважаються обручками. Тож, якщо каблучки «для двох» обираються з іншою метою, ніж шлюб, варто купити інший варіант прикраси. На вітрині ювелірного гіпермаркету представлено безліч варіантів коштовностей:

  • З алмазним гравіюванням. Легкі насічки чи, навпаки, химерні – прекрасний варіант для пари. Неймовірні красиві вироби придають зовнішньому вигляду вишуканості, підкреслюючи міцність почуттів. Такий варіант парних каблучок однаково добре підійде як закоханим, так і друзям.
  • З діамантами – моделі неймовірної краси та вишуканості. Вони викликають особливе захоплення, а від блиску каміння неможливо відвести погляд. Парні каблучки з діамантами можуть мати мілку інструкцію чи навпаки прикрашатися великим мінералом.
  • З комбінацією самоцвітів – самі стильні аксесуари, які вражають своєю різноманітністю. Моделі можуть бути прикрашені однаковими самоцвітами, а от стиль оформлення може суттєво відрізнятися. Або ж навпаки – різне каміння з однаковим ободком.
  • З флористичними мотивами. Такі каблучки виглядають ніжно та вишукано. Найчастіше подібним дизайном відрізняються молодіжні моделі.
  • Класичні моделі, в дизайні яких майже відсутні декоративні елементи. Ці прикраси підходять під любий стиль в одязі та можуть носитися безперервно, як і традиційні обручки. До того ж такі парні каблучки ніколи не втратять трендовість.
  • Ексклюзивні коштовності з індивідуальним дизайнерським підходом. В салоні представлені вироби з несподіваним рішенням, в яких читається творчий політ фантазії майстра. Хитромудрі лінії, складні обриси, і неодмінний креатив – це вибір сміливих і неординарних людей.

Парне кільце із комбінованого золота

Для того, щоб парні каблучки «припали до душі» експерти ukrzoloto радять визначитися настільки часто будуть вони носитися. Якщо це буде «повсякденна» прикраса, то варто купувати максимально прості та зручні вироби із золота 585 проби.

comments powered by HyperComments
Нагору