Як вигідно придбати поліс ОСЦПВ?

 Поділитися

Поділитися в

поліс ОСЦПВ

Автоцивілка — найбільш поширений вид обов’язкового автомобільного страхування в нашій країні. Це одна з багатьох страхових послуг, ціна на які формується на основі вимог чинного законодавства. Про те, як вигідно придбати поліс ОСЦПВ і на що звернути увагу, розкажемо далі у нашій публікації.

Що впливає на вартість страхового поліса ОСЦПВ

Ціна обов’язкової автостраховки залежить від встановленого державою базового тарифу та спеціальних коефіцієнтів, перелік яких також змінюється відповідно до законодавчих вимог. Тому, щоб застрахувати різні авто, зареєстровані в різних населених пунктах, доведеться сплатити різну ціну. Перш ніж купити поліс Автоцивілки, бажано розібратися, що саме і як впливає на формування його ціни. Вартість автоцивілки залежить від:

  • типу транспортного засобу та об’єму його двигуна. Власникам великих авто із потужним двигуном доведеться сплачувати більше;
  • місця реєстрації власника автомобіля. Чим більшим буде населений пункт, тим вище буде ціна страховки;
  • сфери використання авто. Нижча ціна буде для приватних авто, вища — для авто юридичних осіб;
  • терміну, на який оформлюється страховка. Стандартний період, на який пропонують застрахувати машину, — це рік;
  • індивідуальних знижок. Існують певні категорії населення, які мають право на 50-відсоткове зменшення ціни на страховку. Деякі компанії пропонують бонуси окремим своїм клієнтам для заохочення продовження співпраці.

На загальну вартість страхового поліса ОСЦПВ також буде впливати наявність і розмір франшизи. Це та частину, яку при настанні страхового випадку буде виплачувати сам застрахований. Поліс без франшизи буде коштувати дорожче.

Знаючи про ці деталі, ви зможете обрати найвигідніший варіант для себе.

Надійна страхова компанія — основа дієвого страхування

Для того щоб страховка дійсно спрацювала, її слід купувати не в тій компанії, чия реклама вам щойно потрапила на очі. Варто поставитися до питання обрання компанії дуже ретельно. Слід зібрати максимум інформації про ту компанію, яка зацікавила. Багато можна дізнатися, уважно вивчивши відкриті дані, розміщені на офіційному сайті.

Однією з надійних організацій, які працюють в Україні, є страхова компанія УНІКА. Її досвід роботи в нашій державі перевищив 27 років. Компанія є лідером в застосуванні нових технологій та прийнятті бізнес-рішень, спрямованих на покращення сервісу для своїх клієнтів, яких в Україні вже 1 млн. І в цьому напрямку страхова компанія УНІКА досягла гарних результатів. Так, наприклад, щомісяця страхові виплати складають більше 70 млн грн.

Компанія здійснює підтримку своїх клієнтів в режимі 24/7. Служба Асистансу виходить на зв’язок через телефони гарячої лінії, за допомогою месенджерів і чат-ботів. Співпраця із такими надійними організаціями дасть можливість відчувати себе впевнено у будь-якій складній ситуації.

comments powered by HyperComments
Нагору