Як професійність глухівчанки на ниві фармацевтики рятувала від дефіциту ліків

Медицина 19:06, 21.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Глухів, містечко на Сумщині, в перший же день опинилося на передовій. В обід 24 лютого ворожі танки пройшли через місто – мали намір прорватись до Києва. Майже до середини березня в Глухівському районі точилися бої.

💥Багато мешканців не встигли виїхати і потерпали від обстрілів. Вижити в ці складні часи людям допомагала Тетяна Василівна Павлик, завідувачка Аптеки оптових цін №9.

Шалена паніка серед мирного населення загрожувала дефіцитом лікарських засобів вже в перші дні. Тому завідувачка ввела обмеження на відпуск ліків – один відвідувач міг придбати не більше 20 таблеток або ампул. Такий захід був необхідним, щоб справедливо розподілити запас життєво важливих лікарських засобів в умовах, коли постачання товару в аптеку було неможливим через активні бойові дії.

💊Тетяна Василівна має величезний досвід, перевірений часом. В галузі вона працює з 1994 року, коли з червоним дипломом закінчила фармацевтичне училище і прийшла на посаду заступника начальника приймального відділу аптечного складу міста Глухів. Потім вона відкрила та налаштувала роботу аптечного пункту при поліклініці, де працювала впродовж 10 років. Наступні 10 років вона керувала аптекою при ЦРЛ м. Глухів, а у 2018 році стала завідувачкою Аптеки оптових цін №9, яку сама і відкривала.

Такий професійний підхід дозволив не лише забезпечити мешканців Глухова потрібними лікарськими засобами, а ще й підтримати жителів Охтирки та Тростянця, де йшли запеклі бої з ворогом. Ліки на ці території доставляли волонтери.
Коли дефіцит препаратів почав даватися взнаки, вирішили їхати за товаром до Полтави. Колектив аптеки підтримав завідувачку. Фармацевтів не лякали численні блокпости, які потрібно було пройти. Головним для них було забезпечити ліками жителів свого та сусідніх міст. Навіть, якщо для цього доведеться ризикувати собою.

«Це наш професійний обов`язок, – каже Тетяна Василівна, – і виконувати його ми маємо бездоганно. Особливо в такий складний для нашої країни час».

ФармРух

comments powered by HyperComments
Нагору