Як глухівські школярі по-козацьки гартувались

Спорт | 16:17, 10.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вже традиційно на початку червня клуб «Мужність» проводить комплекс занять з військово-патріотичного спрямування «Козацький гарт». Повідомляється на сторінці МГОГВПК”Мужність” у Фейсбук.

Цього року захід проходив з 4 по 7 червня. Учасниками стали 270 молодших школярів загальноосвітніх шкіл міста. Під час вишколу діти змогли опанувати основи: стройової підготовки, туризму, тактичної медицини та надання першої медичногї допомоги, робота з вогнепальною зброєю, гімнастика, маскування та його види, ази військово- тактичної гри, самозахист та рукопашний бій.

На даний час такі заходи дуже важливі для підростаючого покоління особливо у вихованні молодших школярів, адже саме цей період є сензитивним для формування загальнолюдських та національних цінностей і в подальшому буде фундаментом для формувати в учнів почуття любові і поваги спочатку до своєї сім’ї, родини, домівки, потім – школи, рідного слова, природи, побуту і традицій, вулиці, міста, регіону, і в кінцевому результаті – до свого народу і країни.

Тільки за таких умов і такої послідовності виховних впливів ми отримаємо сформоване в учнів почуття гордості, поваги, співпереживання за долю своєї Батьківщини.

Клуб «Мужність» висловлює подяку за допомогу в організації заходу відділу молоді та спорту Глухівської міської ради та відділу освіти Глухівської міської ради.