Викладач та студенти Глухівського національного педуніверситету виграли всеукраїнський конкурс

Конкурси 16:30, 21.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно було підведено підсумки всеукраїнського конкурсу з написання статей «Вікіпедія для школи», у якому 75 вчителів з усієї України з 20 листопада 2019 по 20 січня 2020 року створили та покращили 230 статей із семи шкільних дисциплін: «Всесвітньої історії», «Зарубіжної літератури», «Інформатики», «Математики», «Мистецтва», «Фізики» й «Англійської мови».

В рамках викладання спецкурсу «Мультимедійні технології в історичній освіті» студенти-історики 4-го курсу факультету філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка також демонстрували свої навички та знання зі створення статей до української Вікіпедії за шкільною програмою із всесвітньої історії.

Після підведення підсумків перемогу у категорії «Всесвітньої історії» отримав старший викладач кафедри історії, правознавства та методики навчання Андрій Гриценко.

Призерами стали студенти групи 044- Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Марія Самощенко (друге місце), а також Вікторія Шустерук та Владислав Пронін, вони зайняли третє місце.

Більше про конкурс https://wikimediaukraine.wordpress.com/2020/04/30/school-contest-results/

Нагадаємо, раніше освітянин Андрій Гриценко переміг у міжнародній акції Вікіпедії — WikiGap Challenge. Він за березень-квітень започаткував 416 статей, ставши найкращим у світі!

comments powered by HyperComments
Нагору